Інтернет-магазин SWISSMADE.COM.UA є офіційним дистриб'ютором годинників Swiss Military by Chrono в Україні (детальніше)

КАТАЛОГ ГОДИННИКІВ SWISS MILITARY 2020

Каталог часов Swiss Mlitary 2020

 


Чоловічі годинники Swiss Military by Chrono ►      Жіночі годинники Swiss Military by Chrono ►


КОНЦЕПЦІЯ БРЕНДУSwiss Military by Chrono логотип марки

У вcьому світі SWISS MILITARY by Chrono добре відомі своїм видатним дизайном і якістю. Годинники переважно виконані у спортивному стилі та наділені духом пригод, вони пасують тим, хто веде активний спосіб життя, чи то в бізнесі, чи на дозвіллі.

Бренд та його хронографи, як символ швейцарської точності та якості, сьогодні займає міцні позиції на ринку більш ніж 40 країн.

ВИРОБНИЦТВО

Марка належить швейцарській годинниковій компанії Chrono AG. Всі етапи виробництва - від створення першого дизайнерського ескізу годинника до готового продукту - здійснюються і контролюються у штаб-квартирі компанії, розташованій в місті Золотурн, Швейцарія.

Swiss Military by Chrobo виробник Швейцарія

Годинники марки SWISS MILITARY by Chrono створюються згідно з офіційними правилами, що регулюють виробництво в Швейцарії, виконання яких дозволяє наносити маркування на вироби «Swiss Made».
Годинник оснащені точними механізмами відомих швейцарських фабрик з виробництва годинникових механізмів ETA, Ronda та Sellita.

Годинник Swiss Military by Chrono SM34061.01


На виробництві всі годинники бренду SWISS MILITARY by Chrono проходять ретельну перевірку на працездатність і водонепроникність, а також інтенсивний візуальний контроль.

Виробництво годинників Swiss Military by Chrono

ГАРАНТІЯ
Орієнтуючись в роботі на високу якість, виробник гарантує відповідність всіх випущених годинників вимогам маркування «Swiss Made» і пропонує 5-річну гарантію на всі годинники бренду SWISS MILITARY by Chrono починаючи з квітня 2017 року.

Гарантія на годинник Swiss Military by Chrono 5 років


Інструкція до годинника (PDF)

Инструкция к часам

Гарантія та сервіс в Україні

Гарантия на годинники Swiss Military by Chrono 5 років

Фото та відео годинників в соц.мережах

Фото та відео годинників в соц.мережах