Нова пошта бесплатная доставка

Ми забезпечуємо БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ усіх ваших замовлень за допомогою наших партнерів - кур'єрської служби Нової пошти зручним для вас способом.

 

У КИЄВІ

•  безкоштовна доставка кур'єром у домовлений час з можливістю примірки одного або двох годинників;

•  доставку здійснюємо у день замовлення або на наступний день (щоденно без вихідних);

•  у разі відмови від замовлення покупець не сплачує за доставку, доставка залишається безкоштовною.

 

ПО УКРАЇНІ

•  безкоштовна доставка Новою поштою до відділення з можливістю оплати товару при отриманні наложеним платежем без оплати комісії за грошовий переказ (покупець оплачує тільки вартість обраного товару);

•  безкоштовна адресна доставка "до дверей" кур'єрською службою Нової пошти - можлива тільки для оплачених замовлень

•  у разі відмови від замовлення покупець не сплачує жодних комісій за доставку, доставка залишається безкоштовною.

Доставка по Україні у середньому займає 1-3 дні. Одразу після відправки замовлення покупець отримує смс-повідомлення з номером декларації, що дає можливість відслідковувати посилку на усіх етапах її доставки (перевірити статус доставки за посиланням)

При доставці годинника службою Нової пошти відправлення буде застраховане на фактичну вартість товару. Страховка включена у вартість послуги доставки. 

При отриманні вашого замовлення у відділенні Нової пошти ми рекомендуємо уважно оглядати товар на збереження його товарного вигляду та відповідності замовленню, так як будь-які претензії по відшкодуванню страховки потрібно оформлювати тільки під час отримання посилки. 

 

ТОВАРИ ПІД ЗАМОВЛЕННЯ:
• покупець має можливість замовити обрану модель годинника або іншого товару з гарантованою безкоштовною доставкою строком від 2 до 3 тижнів, більш точний строк поставки обговорюється при підтвердженні замовлення.

 


Ми піклуємося про те, щоб наші покупці отримали своє замовлення якнайшвидше і в найкращому вигляді, тому покриваємо усі витрати по страхуванню посилки та її доставціСПОСОБИ ОПЛАТИ ВАШОГО ЗАМОВЛЕННЯ:

• готівкою при доставці замовлення кур'єром по місту Києву;

• готівкою при отримані замовлення у відділенні Нової пошти наложеним платежем (комісію за платіж сплачує інтернет-магазин, покупець сплачує тільки вартість обраного товару);

• банківським переказом на карту Приватбанка за реквізитами через Privat24 або у терміналі самообслуговування;

• оплатою за рахунком-фактурою у будь-якому банку на території України. 


ОБМІН / ПОВЕРНЕННЯ ПОКУПКИ

Відповідно до закону України "Про захист прав споживача" покупець має право повернути або обміняти придбаний товар
протягом 14 днів після покупки при дотриманні наступних умов:
товар не був в експлуатації, збережено його товарний вигляд та споживчі якості, присутня фабрична захисна плівка, ярлики, повна комплектація товару, включаючи коробку, паспорт, інструкцію по використанню, заповнений гарантійний талон та товарний чек.