Оригінал. Чи насправді годинник швейцарський?
Так, всі годинники в нашому інтернет-магазині є оригінальними швейцарськими, тобто виробленими в Швейцарії на фабриці компанії-виробника. Як офіційні дилери, ми гарантуємо своїми покупцям високу якість оригінальних швейцарських годинників Swiss Made. Відповідно до швейцарського законодавства маркування Swiss Made наноситься тільки на годинники зі швейцарським механізмом, зібрані на території Швейцарії з обов'язковим контролем якості.
Гарантія. Якщо виникла проблема з годинником, куди звернутися?
На всі придбані вами годинники діє гарантія від виробника терміном на 2, 3 або 5 років. Термін гарантії вказаний на гарантійному талоні. При покупці ви отримуєте заповнену гарантію на годинник з печаткою магазину. Гарантія є міжнародною і діє в будь-якій країні світу, де офіційно представлена марка вашого годинника.
Наш магазин є авторизованим представником брендів Traser, Swiss Alpine Military, Swiss Military by Chrono, Cover, Vrenely, Montime в Україні і забезпечує гарантійний ремонт годинників зазначених марок в рамках гарантійних зобов'язань виробника. Купуючи годинник в офіційному магазині ви завжди можете розраховувати на невідкладне гарантійне обслуговування та сервіс вашого годинника. Звертайтеся до нас з будь-яким питанням по несправності годинника, ми працюємо без вихідних!
Важливо! Які поломки НЕ підпадають під умови гарантії:
- пошкодження або подряпини скла, браслета або ремінця в процесі експлуатації;
- заміна елементів живлення (батарейки), встановленого виробником;
- вироби, що мають сліди ударів, механічних пошкоджень, а також сліди несанкціонованого відкриття годинника поза гарантійного сервісного центру, що призвело до поломки годинника.
Детальніше в розділі Гарантія та сервіс
Повернення. Годинник не підійшов, чи можна його повернути?
Так, ми приймаємо повернення покупок. Якщо з будь-якої причини вам не підійшов годинник, ви можете його повернути протягом 14 календарних днів з дня фактичної покупки (оплати замовлення у відділенні пошти). Для цього зв'яжіться з нами, заповніть заяву про повернення та відправте годинник назад. Повернення оплати ви отримаєте протягом 3 банківських днів.
! Важливо, щоб годинник, який ви будете повертати, був без слідів експлуатації, подряпин, заломів на ремінці, також обов’язкова наявність захисної плівки на задній кришці годинника.
Детальніше в розділі Обмін і повернення
Батарейка. Що робити якщо годинник зупинився, де замінити батарейку?
Якщо ваш кварцовий годинник зупинився, найімовірніше необхідно замінити в ньому батарейку. Більшість моделей швейцарських годинників оснащені індикатором розряду батарейки E.O.L. (End-of-Life) - приблизно за два тижні до повного розряду батарейки секундна стрілка годинника стане переміщатися стрибками через 2-4 секунди.
Зверніться за послугою заміни батарейки до кваліфікованого часового майстра, який виміряє заряд встановленої виробником батарейки і замінить її на аналогічну (зазвичай використовуються батареї швейцарського виробника Renata).
! Важливо, щоб майстер зміг правильно встановити задню кришку годинника не порушивши герметичності корпусу, що забезпечую водонепроникність годинника. У разі поломки годинника, що виникла після неправильної заміни батарейки, виробник має право відмовити в подальшій гарантії. Ми рекомендуємо звертатися в наш сервіс годинників у м.Київ для кваліфікованого обслуговування годинника або ремонту. Мешканці інших міст можуть надіслати нам годинник на обслуговування поштою, в порядку пріоритетної черги годинник буде переданий майстру сервісного центру та після обслуговування буде відправлений назад.
Якщо ви придбали годинник в нашому інтернет-магазині і протягом півроку після покупки в годиннику розрядилася батарейка, ми безкоштовно замінимо її на нову, а також візьмемо на себе витрати з доставки.
Примірка годинника. Чи можна перед покупкою приміряти годинник?
Так, звичайно, можна і потрібно приміряти годинник перед покупкою. Якщо ви замовляєте годинник з доставкою Новою поштою, обов'язково перед оплатою замовлення ми рекомендуємо уважно оглянути годинник, а також приміряти його, і після цього робити покупку. Якщо годинник не підійшов, ви можете відмовитися від отримання посилки без оплати витрат з доставки.
Якщо ви купуєте годинник не собі, а в якості подарунка, при необхідності його можна буде повернути або обміняти на інший протягом 14 днів після оплати замовлення.
Для жителів Києва можна замовити на примірку одразу декілька годинників (за наявності їх у продажі) і вибрати потрібний вам на місці. При оформленні замовлення повідомте менеджеру номери моделей годинників, які ви хотіли б приміряти. Доставка кур’єром безкоштовна.
Ремінець. Зносився ремінець, чи можна замовити новий?"
Так, ви можете замовити новий фірмовий ремінець, такий самий як на вашому годиннику. Як офіційні дилери ми співпрацюємо з виробниками і часто замовляємо для наших покупців фірмові ремінці, браслети або інші деталі годинника. Вартість ремінця або браслету до вашої моделі годинника уточнюйте у менеджера. Також в розділі Ремінці та браслети ви можете підібрати до свого годинника якісний ремінець від швейцарського виробника.
Браслет. Браслет годинника завеликий / замалий, як вкоротити / збільшити браслет?
Металевий браслет нового годинника швидше за все буде вам завеликим, так як його розмір спеціально розраховано із великим запасом. Тому після покупки потрібно буде звернутися до майстра, і після примірки майстер знімить з браслета зайві ланки, щоб він був вам впору. Бажано щоб браслет не дуже щільно сидів на руці, оптимальним буде розмір, коли під браслет можна просунути палець.
Якщо у вас дуже широке зап'ястя ймовірно знадобиться збільшити браслет. Для цього зверніться до нас для замовлення у виробника додаткових ланок браслета до вашої моделі годинника.
Якщо на вашому годиннику тонкий сталевий меш-браслет (міланського плетіння), ви самостійно регулюєте його розмір переставляючи застібку на необхідну довжину. Як це зробити показано на відео на нашому YouTube каналі.
Догляд. Як правильно доглядати за годинником, чи можна мити годинник?
Для чищення від забруднень рекомендується протирати годинник сухою або вологою м'якою тканиною. При необхідності, годинник на сталевому браслеті можна мити під проточною (не гарячою) водою, якщо ступінь його водозахисту не менше 50М. Якщо ви вирішили помити свій годинник, зануривши його у воду, обов’язково перевірте, щоб заводна головка була міцно притиснута до корпусу, не натискайте на кнопки хронографа, вода повинна бути не гарячою, не використовуйте миючі засоби. Намагайтеся уникати перегріву, на беріть годинник в сауну, не залишайте його надовго на підвіконні під палючим сонцем (крім моделей на сонячній батареї).
Загалом, в плані догляду вашому годиннику знадобиться тільки регулярно міняти батарейку, при цьому бажано перевіряти водозахисні прокладки і в разі їх зносу замінити на нові. Механічному годиннику також приблизно раз на 5 років знадобиться профілактичний сервіс механізму, чистка та змащування.
Важливо! Регулярно оглядайте свій годинник, особливо після його падіння або удару. Якщо виявиться що задня кришка не щільно притиснута до корпусу, є тріщини на склі, або під склом присутня волога, слід негайно звернутися в сервіс для ремонту, щоб запобігти пошкодженням механізму через попадання в годинник вологи.
Дата в годиннику - не встановлюйте дату і не переводьте стрілки проти годинникового ходу в період з 21:00 до 04:00.
Водонепроникність. Наскільки мій годинник захищений від вологи?
Всі швейцарські годинники, які ви купуєте у нашому інтернет-магазині є водонепроникними. Про це свідчить напис на задній кришці годинника Water Resistant. Далі в написі вказано ступінь захисту: від 30М до 500М. Детальніше про те, що значать ці цифри, і наскільки можна піддавати свій годинник впливу води, ви знайдете в популярній статті нашого блогу «Водонепроникний годинник - що насправді означає Water Resistant». А якщо коротко, дивіться показники в табличці:
Важливо! Для збереження водонепроникності завжди тримайте заводну головку годинника щільно притиснутою до корпусу, ніколи не натискайте на кнопки хронографа під водою, міняйте батарейку годинника у кваліфікованого майстра, щоб не порушити герметичність корпусу.
Автоматичний годинник. Як завести автоматичний годинник? Скільки триває в середньому завод механізму?
Автоматичними називають механічні годинники (без батарейки), які автоматично самостійно заводяться під час руху руки коли ви їх носите.
Якщо ви носите годинник щодня близько 8-10 годин, у вас не буде потреби підзаводити його вручну. Якщо годинник використовується рідше, необхідно буде його завести прокрутивши заводну голівку за годинниковою стрілкою (вгору-вниз) близько 10-15 разів, при цьому секундна стрілка почне рухатися. Коли пружина механізму буде повністю заведена, при обертанні голівки ви почуєте характерні тихі клацання, тоді необхідно зупинитися. Не рекомендується робити більше 20 обертів.
Тривалість повного заводу механічного годинника складе приблизно 36-40 годин безперервної роботи. Запас ходу залежить від калібру механізму. Більшість автоматичних годинників марки Swiss Military by Chrono і Cover оснащені перевіреними по надійності швейцарськими механізмами із запасом ходу 38-40 годин.
Алергія. Чи буде алергія на годинник з нержавіючої сталі?
Годинники марки Swiss Military by Chrono, Cover, Montime як правило не викликають алергічних реакцій. Корпус і браслети годинників цих марок виготовлені з якісного сплаву нержавіючої сталі 316L. Даний вид сталі характеризується зниженим вмістом нікелю, тому не викликає подразнень або алергії на чутливій шкірі. Нержавіюча сталь 316L завдяки своїм якостям широко використовується в медицині в хірургічних цілях для імплантації в організм людини.
Позолота PVD-покриття. Чи не зітреться позолота на годиннику? Наскільки є міцним покриття?
PVD розшифровується як Physical Vapour Deposition - фізичне осадження парів металів. Це новітня технологія нанесення покриття у вакуумі шляхом прямої конденсації пари. При цьому отримується однорідне покриття товщиною до 5 мкм, яке відрізняється підвищеною міцністю і гіпоалергенністю, а також є екологічно нешкідливим через відсутність хімічних реакцій в процесі напилення. В середньому PVD-покриття на годиннику зберігається 10-15 років. Для кращого збереження покриття слід уникати контакту годинника з солоною водою, а також частого механічного тертя.
Хронограф. Що таке хронограф в годиннику? Як користуватися хронографом в годиннику? Як обнулити хронограф? Калібрування хронографа
Хронограф - це годинник зі спеціальними вбудованими лічильниками. Хронографом заміряють окремі проміжки часу без зупинки ходу основного механізму годинника. Такі годинники легко відрізнити за наявністю на циферблаті 2-3 додаткових віконець для лічильників і кнопок на корпусі.
Зверніть увагу, що секундна стрілка в хронографі винесена в окреме маленьке віконце, а звична велика тонка центральна стрілка використовується для функцій хронографа.
Зазвичай в хронографі присутні такі лічильники:
• звичний лічильник секунд;
• лічильник хвилин або годин – він потрібен для виміру точного часу в дорозі, при наявності шкали тахіметра на обідку циферблату можна також вимірювати швидкість в дорозі;
• лічильник частки секунди (1/10 секунди) - для надточних вимірів, часто використовується спортсменами;
• індикатор календарю (дні тижня).
Як користуватися хронографом в годиннику?
- натиснути верхню бічну кнопку А, почати відлік часу;
- натиснути повторно верхню кнопку А, зупинити відлік часу;
- натиснути нижню кнопку В і обнулити показника.
Важливо! Завжди зупиняйте хронограф (верхньої кнопкою), перш ніж обнулити стрілку (нижньої кнопкою). При частому використанні хронографа швидше витрачається заряд батареї, тому не забувайте зупиняти хронограф, коли він не використовується.
Ніколи не натискайте на кнопки хронографа під водою, це призведе до потрапляння вологи до корпусу годинника.
Як обнулити хронограф? Калібрування хронографа.
Трапляється що в хронографі стрілки не повертаються в нульове положення (на 12 годин). Щоб скинути лічильники, тобто повернути показники хронографа до нульових, потрібно послідовно виконати наступні дії. Дана інструкція підходить до більшості кварцових хронографів з механізмом марки ETA:
- висуваємо заводну голівку в середнє положення (II);
- натискаємо нижню кнопку хронографа і приводимо до руху центральну стрілку, разовими натисканнями виставляємо центральну стрілку в положення 12;
- натискаємо верхню кнопку, виставляємо стрілку відліку частки секунди в нульове положення;
- переводимо голівку в крайнє праве положення (III), натискаємо верхню кнопку і виставляємо хвилинну стрілку хронографа на 0;
- зариваємо заводну голівку притиснувши її до корпусу.
Для деяких хронографів марки Ronda знадобиться інший порядок калібрування:
- висунути заводну голівку в крайнє праве положення (III);
- одночасно затиснути на 5 сек. верхню і нижню кнопки хронографа, утримувати їх в такому положенні поки центральна стрілка зробить повний оборот;
- після цього короткими натисканнями верхньої кнопки встановити стрілку в положення на 12 годин;
- повернути заводну голівку в початкове положення.
Порядок дій для калібрування хронографу залежить від моделі механізму, і зазвичай вказаний в інструкції до механізму годинника.
Інструкції до годинників
Інструкція до годинника Swiss Military by Chrono
Інструкція до годинника Montime
Якщо Ви не знайшли відповіді на ваше запитання, будь ласка, зверніться до нас через форму онлайн-чату на сайті, або за телефоном:
Якщо Ви не знайшли відповіді на Ваше запитання, будь ласка, зверніться до нас через форму онлайн-чату на сайті або за телефонами: