Vrenely логотип часовШвейцарська компанія VRENELY Sarl розташована в м. Женева, є виробником наручних годинників і ювелірних прикрас, а також ремінців і браслетів для наручних годинників. Компанія володіє такими марками годинників як Montime, Vrenely, Romua Vitaly.
 
ГОДИННИКИ МАРКИ VRENELY
Колекції чоловічих і жіночих годинників марки VRENELY збираються на фабриці в Женеві, в Швейцарії.
Годинники цієї марки відзначені маркуванням високого стандарту якості SWISS MADE.
 
Производство часов Vrenely Swiss Made
 

Основна колекція складається з класичних моделей наручних годинників в двох стандартних розмірах, що дозволяє підібрати до чоловічих годинників ідентичного дизайну годинник з жіночої колекції, створивши парні наручні годинники.

Серія годинників в лаконічному мінімалістичному стилі підтримує модні тенденції та має універсальний дизайн і розмір унісекс, який підійде чоловічому і жіночому зап'ястю.

 

Классические парные часы Vrenely  Швейцарские часы Vrenely
 
Виробник дотримується високих стандартів якості швейцарських годинників SWISS MADE надаючи на всі годинники марки VRENELY міжнародну гарантію на 2 роки.
 
Гаратия на швейцарские часы Vrenely

Чоловічі годинники VRENELY ►                          Жіночі годинники VRENELY ►


 

РЕМІНЦІ ДО ГОДИННИКІВ ТА БРАСЛЕТИ VRENELY

Як виробник аксесуарів для наручних годинників, VRENELY пропонує широкий асортимент ремінців різноманітної текстури з високоякісних матеріалів, представлених в найпопулярніших колірьорах та відтінках.

 

Виробник гарантує найкраще співвідношення ціни та якості.

Для втілення головної мети - створення довговічного, зручного та гарного ремінця для годинника, компанією Vrenely здійснюється ціла система контролю якості, яка охоплює всі аспекти виробництва починаючи з вибору натуральної шкіри до фінальної перевірки готового виробу:

- всі матеріали натуральної шкіри тестуються технічно та естетично;

- цінні види натуральної шкіри відповідають правилам CITES (Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення), також відомої як Вашингтонська конвенція, що означає використання шкіри тварин, розведених під суворим і постійним контролем офіційних органів по захисту диких тварин;

- металеві пряжки ремінців та браслетів є гіпоалергенними;

- ремінці з колекції Vrenely «Great» є водонепроникними і не бояться вологи;

- створені спеціальні подовжені ремінці розміру "Extra-long" для великих зап'ясть;

- широкий вибір жіночних моделей ремінців з натуральної шкіри, вишуканого виду ремінців зі шкіри ящірки або ремінців із сатиновим покриттям;

- для жіночих ремінців передбачена спеціальна система вбудованого стрижня для швидкої зміни ремінця, що дозволяє миттєво змінювати образ і стиль годинника, доповнюючи будь-який образ особливою елегантністю.

Ремінці Vrenely надзвичайно зручні при використанні та і відрізняються тривалим терміном служби.


Інтернет-магазин SWISSMADE.COM.UA є ексклюзивним дистриб'ютором швейцарської марки VRENELY в Україні (детальніше)КАТАЛОГИ ГОДИННИКІВ ТА РЕМІНЦІВ VRENELY (PDF)

Каталог швейцарских часов Vrenely      Каталог ремешков для часов Vrenely 2019