Згідно до закону України "Про захист прав споживача" покупець має можливість обміняти придбаний товар належної якості на аналогічний або повернути товар протягом 14 днів після покупки при дотриманні наступних умов:

  • товар не був в експлуатації, збережено його товарний вигляд та споживчі якості, присутня фабрична захисна плівка, ярлики;
  • наявність повної комплектації товару, включаючи коробку, паспорт, інструкцію по використанню (якщо вона додавалась), заповнений гарантійний талон та товарний чек.

 

Повернення товару неможливе при наявності ознак експлуатації або пошкодження товару.

 

Для оформлення повернення або обміну товару покупцю необхідно протягом 14 днів з моменту отримання замовлення:

  • зв'язатися з інтернет-магазином зручним способом (по телефону, імейлу, через мессенджер, вказаних на сторінці Контакти) і повідомити про необхідність повернення/обміну;
  • заповнити отриману форму-заяву про повернення/обмін;
  • відправити товар в упаковці за вказаною у формі адресою.

У випадку обміну або повернення товару вартість зворотної доставки оплачує покупець.

Після отримання інтернет-магазином повернення при дотриманні зазначених вище умов покупцю буде повернута оплата протягом 1-3 банківських днів.

 

Увага: при доставці товару Новою Поштою покупець повинен перевірити цілісність і відсутність механічних пошкоджень товару в момент отримання у відділенні пошти або в присутності кур'єра при адресній доставці. Претензії, вчасно не пред'явлені перевізнику і не оформлені відповідним актом, до розгляду не приймаються.