Інтернет-магазин SWISSMADE.COM.UA є офіційним дистриб'ютором в Україні торгівельних марок швейцарських годинників Swiss Military by Chrono, Cover, Montime, Vrenely.

 

Інформація про бренди:  

  годинники Swiss Military by Chrono офіційний сайт Україна      Годинники Cover офіційний сайт УкраїнаГодинники марки Montime офіційний сайт УкраїнаМарка Vrenely офіційний сайт Україна

Сертифікат офіційного дилера COVER
Сертифікат дилера Swiss Military by ChronoСписок авторизованих дилерів марки Swiss Military by Chrono

Завдяки успішній співпраці зі швейцарськими виробниками годинників ми маємо можливість запропонувати нашим покупцям:


✔️  виключно оригінальні товари з поставок від виробника у Швейцарії;

✔️  найкращі в Україні ціни на годинники представлених швейцарських марок;

✔️  офіційну гарантію від виробника та післягарантійне сервісне обслуговування;

✔️  годинники з останніх нових колекцій у наявності та під замовлення;

✔️  допомогу консультантів у подборі годинника на сайті, повну інформацію про товари.


Ми розуміємо як важливо при купівлі нового швейцарського годинника бути впевненим в оригінальності та походженні обраного товару. Тому ми надаємо у продаж тільки оригінальні наручні годинники з прямих поставок зі Швейцарії, гарантуючи своїм покупцям високу якість швейцарських годинників SWISS MADE. Ми впевнені в оригінальності кожного годинника, представленого на нашому сайті.

Наші покупці за час роботи інтернет-магазину вже оцінили всі переваги надійної покупки оригінальних швейцарських годинників за доступними цінами. Для наших постійних покупців діє система знижок.

Досвідчені продавці-консультанти інтернет-магазину завжди готові допомогти покупцеві з вибором потрібної моделі швейцарського годинника, враховуючи певні характеристики і якості того чи іншої моделі.

На відміну від великих інтернет-магазинів, ми спеціалізовано займаємося представництвом та продажом в Україні лише кількох марок швейцарських годинників. Тому наші продавці-консультанти досконало знають всі колекції представлених у нас брендів та професійно надають максимально точну інформацію про годинник, його характеристики, показуючи реальні фото та відео моделей, забезпечуючи належною увагою замовлення кожного нашого покупця.

Як офіціні представники в Україні ми відкриті  для співпраці з українськими роздрібними компаніями по просуванню та поширенню швейцарських торгівельних марок Montime, Cover, Swiss Military by Chrono, Vrenely в Україні. Перейти у розділ Співпраця

 ПРО МАРКУВАННЯ SWISS MADE

«Swiss Made» (дослівно в перекладі з англ. "зроблено в Швейцарії") - вперше це словосполучення було формально прийняте у кінці 19 століття виробниками швейцарських годинників для захисту своїх виробів від підробок та неякісної продукції, у протистояння конкуренції з американськими виробниками годинників. Швейцарські часові майстри були віртуозами своєї справи: вони вручну збирали більше 400 металевих деталей в корпусі пристрою розміром з монетку, а їх годинники залишалися найбільш точними та надійними. Знак Swiss Made підкреслював ці відмінності від звичайних дешевих американських годинників, зібраних на конвеєрі.
Згодом символ Swiss Made почали застосовувати у різних індустріях та став визнаним знаком якості у всьому світі.

Швейцарське маркування SWISS MADE

Годинники мають право називатися швейцарськими та містити напис SWISS MADE виключно при виконанні трьох обов'язкових умов:

1 • наявності у годинника швейцарського механізму

2 • установка механізму та збірка повинні проходити у Швейцарії

3 • контроль якості проводиться також на території Швейцарії

 


Годинники представлених в нашому магазині швейцарських марок
Cover, Swiss Military by Chrono, Montime, Vrenely повністю відповідають всім вимогам еталонної якості SWISS MADEДокладна інформація про маркування SWISS MADE на сайті Wikipedia:
1. Визначення Swiss Made (посилання)
2. Визначення Швейцарських годинників (посилання)