Для забезпечення успіху корпоративної політики, а також у якості дієвого елементу реклами та просування багато компаній звертаються до послуг по створенню унікальних наручних годинників з логотипом або нанесенням іншої корпоративної символіки.

Якщо ви у пошуку ідеального ділового подарунку для цінних співробітників та партнерів вашої компанії, тоді замовлення оригінальних швейцарських наручних годинників з логотипом стане для вас вдалим рішенням.

В свою чергу, як офіційні представники в Україні швейцарських виробників годинників марок Cover, Swiss Military by Chrono, Montime, Vrenely ми готові запропонувати українським компаніям вигідні умови співпраці по замовлення наручних годинників із нанесенням логотипу компанії в рамках лінійки Private Label Watches.

Звертаємо увагу, що нанесення логотипу на циферблат та інші частини наручних годинників проходить безпосередньо на виробництві в Швейцарії, що гарантує виробам високу якість Swiss Made.

Для роботи годинників застосовуються тільки оригінальні кварцові або автоматичні механізми швейцарських марок ETA і Ronda, високоякісні сплави нержавіючої сталі, сапфірові та мінеральні стекла для циферблатів. Повний цикл виробництва годинників відбувається в Швейцарії. Всі вироби забезпечені індивідуальною гарантією на 2, 3 або 5 років.

В колекціях зразків доступних для замовлення представлені всі стилі: від елегантних класичних моделей до трендових та спортивних хронографів, в різних цінових категоріях.

Мінімальний обсяг партії замовлення - від 25 одиниць.
Наручні годинники з логотипом на замовлення, модель ARENAНаручні годинники з логотипом на замовлення, модель VintageНаручні годинники з логотипом на замовлення, модель Master
Наручні годинники з логотипом на замовлення, модель FlirtНаручні годинники з логотипом на замовлення, модель MasterНаручні годинники з логотипом на замовлення, модель Formula
Наручні годинники з логотипом на замовлення, модель SpiritНаручні годинники з логотипом на замовлення, модель Master ChronoНаручні годинники з логотипом на замовлення, модель Outdoor

 

Нанесення корпоративного логотипу на годинники відбувається безпосередньо на фабриці виробника годинників в Швейцарії, що гарантує виробам легендарну якість SWISS MADE. Ознайомтесь з повною колекцією на сайті виробника

 

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ

Якість швейцарських годинників (з маркуванням SWISS MADE);

Приваблива та різноманітна колекція годинників на складі;

Послуги індивідуального дизайну із різними рівнями персоналізації;

Короткий строк виробництва;

Офіційна гарантія, сервіс годинників в Україні;

Мінімальна партія одного замовлення від 25 одиниць;

Доступні ціни на оригінальні швейцарські годинники.

Докладну інформацію про замовлення наручних годинників з логотипом Ви можете отримати  надіславши свій запит на e-mail info@swissmade.com.ua або зв'язавшись з нашими менеджерами зручним для Вас способом (контакти).

Упаковка часов с логотипом на заказ, черный пенал DeluxeУпаковка часов с логотипом на заказ, черный пенал

Упаковка часов с логотипом на заказ, черная коробка DeluxeУпаковка часов с логотипом на заказ, деревянная коробка