Обране
Войдите на сайт, чтобы
добавить товар в избранное
0

ГОДИННИКИ SWISS MILITARY BY CHRONO

 

SWISSMADE.COM.UA - офіційний дистриб'ютор Swiss Military by Chrono в Україні

Роблячи покупку швейцарських годинників Swiss Military by Chrono в офіційному інтернет-магазині SWISSMADE.COM.UA ви можете бути повністю впевнені в оригінальності придбаного годинника, що забезпечений гарантією від виробника. У нас ви зможете замовити змінний ремінець або іншу деталь для вашого годинника і вам не доведеться хвилюватися про післягарантійне сервісне обслуговування.

Тільки в нашому інтернет-магазині у вас є можливість перед покупкою детально роздивитися реальні фото та відео годинника, а також запросити додаткові фото у консультанта.

На нашому сайті представлений повний каталог наручних годинників Swiss Military by Chrono, наші консультанти досконально знають колекції чоловічих і жіночих годинників даного бренду і завжди допоможуть підібрати кращу модель годинника, яка прослужить вам довгі роки.

 

Інформація про виробника

Офіційний продукт Швейцарської конфідераціі

Гарантія та сервіс в Україні

Гарантия на годинники Swiss Military by Chrono 5 років

 

Інструкція до годинника (PDF)

Инструкция к часам

 

Фото та відео годинників в соц.мережах

Фото та відео годинників в соц.мережах

Сортування:
Відображення:

Інтернет-магазин SWISSMADE.COM.UA є офіційним дистриб'ютором торгової марки швейцарських годинників Swiss Military by Chrono в Україні.

Офіційний сайт Swiss Military by Chrono.  Список дилерів марки.

Інформацію про міжнародні представництва даного бренду можна перевірити на сторінці офіційного сайту марки www.swissmilitarytime.ch

РозгорнутиЗгорнути
Вгору