На початку 2020 року швейцарський виробник годинників Swiss Military by Chrono представив нову лінійку спортивних моделей годинників для любителів активного відпочинку.

Be searchable - це спільний проект з компанією RECCO, завдяки якому були створені унікальні спеціальні зносостійкі ремінці для годинника з вбудованим пошуковим елементом Recco ® Advanced Rescue Technology.


Пошуковий відбивач RECCO, вбудований в ремінець годинника, дозволяє професійним рятувальникам виявити людину, що загубилася, за допомогою детекторів RECCO. Спеціальний детектор RECCO SAR дозволяє швидко провести пошук з гелікоптера, охопивши територію рівну 1 км приблизно за 6 хвилин.

Детектори RECCO успішно використовуються професійними рятувальниками на більш ніж 900 гірськолижних курортах в 28 країнах світу: в Швейцарії, Франції, Італії, Австрії, Німеччині, Польщі, Казахстані, Росії та інших країнах. На даний момент, на жаль, такого обладнання поки що немає в Україні. Детальніше дізнатися про пошукові технології RECCO, а також в яких країнах вона використовується, можна на сайті recco.com.

Відбивачам RECCO для функціонування не потрібне живлення або активація. Для оптимальної продуктивності рекомендується використовувати кілька відбивачів. Технологія RECCO не є лавинним датчиком. Коли за вікном вирує негода, завдяки спеціальним відбивачам RECCO встановлених в годиннику, Ви залишаєтеся видимі для професійного пошукового обладнання RECCO.

 

Ремінець для годинника Swiss Military RECCO

У Вас є можливість окремо придбати ремінець, обладнаний рефлектором RECCO. Ремінці випускаються в двох розмірах: 20мм (арт. B.A14080.04) і 22мм (арт. B.A14080.05), виготовлені із зносостійкого текстилю Schoeller® Kevlar на зручній застібці-липучці Velcro®.


Джерело: swissmilitarytime.ch