Оригінальні швейцарські годинники, як і будь-який інший цінний аксесуар, з часом в експлуатації будуть піддаватися впливу пилу, парфумерних виробів, поту, води з басейнів або морської води. Тому після покупки слід уважно поставитися до рекомендацій по догляду і правильному обслуговуванню швейцарських годинників, що дозволить зберегти їх працездатність і зовнішній вигляд на довгі роки.

 

Догляд за швейцарским годинником

На фото швейцарский годинник Cover Co162.09

 

Для очищення простих забруднень від пилу, поту або парфюмів, досить регулярно протирати годинник сухою або вологою м'якою ганчіркою. Якщо ваш годинник на металевому браслеті, а корпус має позначення водонепроникності не менше 50 М (Water Resistant 5 АТМ), можна очистити сталевий браслет під холодною водою за допомогою м'якого мила. Але запам'ятайте, ні в якому разі не можна мити годинник у гарячій воді! І найголовніше, перед контактом з водою завжди перевіряйте заводну головку, вона повинна бути встановлена ​​в початковому положенні і притиснута до корпусу. Частіше оглядайте годинник на наявність пошкоджень скла циферблата.

Догляд за водонепроним годинником

Детальніше про правила використання та догляду за водонепроникними годинами ми говорили в попередній статті нашого блогу "Водонепроникний годинник - що означають цифри Water Resistant", проте варто також відзначити ряд важливих моментів, які впливають на роботу вашого годинника.   

 

Найпоширенішою причиною поломок годинникових механізмів є попадання в корпус годинника вологи. Це може статися при механічному пошкодженні скла (тріщини), випаданні кнопки хронографа, або з простої причини недостатньо щільно притиснутою до корпусу заводний головки годинника. У моделях годинників для підводного плавання заводна головка повинна завжди бути міцно загвинчена в початковому положенні перед кожним зануренням в воду. Не можна натискати на кнопки годинника під водою або перебуваючи у вологому приміщенні.

 

ОСОБЛИВОСТІ ДОГЛЯДУ ЗА КВАРЦОВИМ ГОДИННИКОМ

Важливим фактором для збереження водонепроникних якостей вашого годинника є процедура заміни батарейки кварцового механізму. Виробник рекомендує робити заміну батарейки в авторизованому сервісі, де досвідчений майстер зможе перевірити ізолюючі прокладки і замінити їх, якщо буде така необхідність. Також рекомендується в профілактичних цілях раз на рік перевіряти у майстра годинник на водонепроникність.

Заміна батарейки у швейцарскому годиннику

Якщо ви помітили на годиннику пошкодження цілісності скла, зовнішніх кнопок або нещільне прилягання задньої кришки корпусу після падіння або удару, слід уникати потрапляння на годинник води або будь-якої вологи і звернутися в сервіс годинників, вказаний виробником.

 

ОБСЛУГОВУВАННЯ МЕХАНІЧНИХ ГОДИННИКІВ

Для роботи годинника з автоматичним механізмом не потрібні батарейка, як у кварцових моделей. Механізм годинника приводиться в дію завдяки руху зап'ястя. Дуже добре, якщо такий годинник ви зможете носити щодня. Для підтримки механізму в робочому стані досить надягати механічний годинник два-три рази на тиждень.

Відсутність необхідності заміни батарейки в механічних моделях зовсім не означає, що таким годинникам не потрібне сервісне обслуговування.

Швейцарский автоматичний годинник CoverЧистка автоматичного годинникового механызму

Виробники швейцарських автоматичних годинників рекомендують робити чистку, змащування та регулювання механізму в авторизованому сервісі кожні 5 років. Механічним водонепроникним годинникам необхідна перевірка ізолюючих прокладок раз на рік.


Ми будемо раді допомогти вам в забезпеченні сервісного обслуговування годинників марки Swiss Military by Chrono, Cover або Montime. Наші покупці також зможуть замовити у нас при необхідності новий фірмовий ремінець або браслет для свого годинника. Для сервісного гарантійного та післягарантійного обслуговування годинників зазначених марок звертайтеся в сервісний центр за адресою: м.Київ, Спортивна пл. 1А, ТРЦ Гулівер, тел. (044) 232-47-85.

Для мешканців інших міст та населених пунктів України ми надаємо послугу супровід в ремонті: доставки, передачі годинника в сервісний центр в Києві, та зворотньої доставки відремонтованого годинника. Для цього зв'яжіться з нами зручним для Вас способом (контакти). 

 

Ставтеся дбайливо до ваших улюблених швейцарських годинників, тоді вони будуть радувати вас довгі роки і збережуть свою цінність навіть для майбутніх поколінь.

 

Інформацію про налаштування та експлуатацію годинників ви знайдете в інструкціях (на россійській мові)

Swiss Military by Chrono Инструкція до годинника Swiss Military by Chrono
Cover Инструкція до годинника Cover

Montime Инструкція до годинника Montime